| Razvan_3203 a întrebat:

De unde pot inchiria costume de Halloween cat mai aproape de Bucuresti? plss! funda :d

3 răspunsuri:
| RebecaTheNinjaGirl a răspuns:

Eu mi-am luat de la Kaufland. Au tot felul de chestii gen set de vampir (cu sange fals, machiaj, colti si culori de fata), ungii si gene false, set de zobie, tot felul de masti si peruci, vopsea de fata fosfoescenta, palarii de vrajitoare, haine de vrajitoare, haine de vampir, bentita in forma de mini palarie de vrajitoare etc. Sper ca te-am ajutat

-------------->Funda?

| Sperietoarea a răspuns:

In China.

| karinutzaloveyou a răspuns:

Poti cumpara de la Lidl si sunt ieftine.