| SamuelTudosa a întrebat:

TPU am 13 ani si vreau sa cumpar un pachet de carti de joc Bicycle Standard..Cum pot face ca sa nu mai fie nevoie de buletin?!

1 răspuns:
| yeti54 a răspuns:

Pokershop.ro eu de aici mi-am luat cartile si le-am adus prin posta romana dar spre deosebire de tine am 17 ani si am buletin. Eu nu stiu dc nu vrei sa fie nevoie de buletin dar iti sugerez sa comanzi pe numele altcuiva care are buletin pe numele mamei sau tatalui tau sau cu ajutorul unui prieten care are implinita varsta