| Nuzicnume a întrebat:

Un site cu prețuri ieftine pentru camera de luat vederi la intrarea in apartament, cu instalare și să pot vedea pe o aplicație imagini Live, știți?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Pentru a instala in AFARA apartamentului (spațiu comun) așa ceva, e nevoie de muuuulte demersuri. Apelează la o firmă specializată și autorizată, se ocupă ei de asta!

de ex:

https://www.a2t.ro/......steme.html

| ancaval a răspuns:

În spațiul public? Hmm. Am vecini care au făcut asta pe stradă, stau la țară. Nu știu dacă ai voie pe domeniul public.
Mie nu-mi place să fiu filmată pe strada mea, nici nu trec prin fața casei vecinilor. Așa ceva NU e frumos, să-ți filmezi vecinii? Ai impresia că furăm? Doamne ferește.

Eventual, în cazul tău, camera ar trebui să surprindă DOAR ușa ta. Vorbește cu o firmă de asta, de pus camere. Și da, se poate să vezi pe telefon.