| XxAlex2001 a întrebat:

Un site pe internet care livreaza internaional cu plata ramburs? Eventual un site care inca mai vinde beyblade uri?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Niciun site care livreaza international nu o sa aiba ramburs la.modalitatile de plata. Si foloseste cardul... e anul 2018 totusi

| Violleta2022 a răspuns:

Nici un site international nu livreaza cu plata ramburs!
Si asta este foarte logic, pentru ca nici un vanzator nu risca sa i se intoarca marfa necumparata si neplatita, in situatia in care un colet international costa atat de mult sa-l trimiti.

Nu mai cauta, ca nu exista asa ceva!