| BrokenAngels a întrebat:

exista vreun site care vinde si livreaza mobila gata montata?

2 răspunsuri:
| raluca2711 a răspuns:

Salut, eu mi-am comandat un pat de pe un site paturisisaltele.ro, la fel eram super speriata ca mai trebuie sa platesc bani in plus pentru montare, dar a fost foarte simplu de montat(pentru mine este o placere sa umblu cu ciocan, cuie, filetanta s-a) Am reusit cu tatal meu in mai putin de jumatate de ora.Ai o schita si este foarte simplu.Succes

| PadréAlvarez a răspuns:

Da, mobila second-hand, in rest nu cred ca exista unul, deoarece e foarte eficient la transport sa fie toate bucati, poti cere sa iti trimita niste mesteri sa o monteze, nu ar trebui sa fie foarte scump,