| darts01 a întrebat:

Stiti daca Iherb livreaza in Romania exact la pretul de pe site sau trebuie sa platesc cu cardul cand comand si ma trezesc cu costuri suplimentare? ca as vrea cu plata la ramburs? face iherb asa ceva?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu vei avea costuri suplimentare. Cumpar de ani de zile de pe net, cu cardul si n-am patit asa ceva.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca cumperi de la firme din Romania, inregistrate, cunsocute, iti trage de pe card exact suma produsului.