| robby_3011 a întrebat:

Unde anume in Bucuresti pot gasi magazin Converse?
Daca imi puteti da un site sau sa-mi spuneti cam cat sunt preturile, ar fi si mai bine

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In mall Vitan la Famous Brands Gallery sunt expusi si conversi. Preturile sunt in jur de 1 mil jumate-2 (vechi).

8 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Strada Traian 248, langa Calea Mosilor (intersectia cu Pizza Hut)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://209. 85. 135. 132/search? q=cache:qgagS-JFcuYJ:metropotam.ro/Pe-ce-dam-banii/2006/10/art1598615307-Magazinul-saptamanii-Converse/+magazine+converse&cd=1&hl=ro&ct=clnk&gl=ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa le gasesti in unirea, la magazinul converse la mall vitan la famus brand gallery. costa intre 2 mil si 3mil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti gasi magazin converse in mall sau in uniri /. sau www.converse.com sau ro?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau sa gasesc un magazin Converse, si nu stiu pe cine sa intreb...totusi,am auzit ca exista unul in zona cismigiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,

La Cheap and Chic Shop gasiti tenisi CONVERSE la un pret accesibil (60 – 120 Ron).

http://www.cheapandchicshop.blogspot.com

Va asteptam!
———————————————————————
Cheap and Chic Shop
Imbracaminte | Accesorii Designer | Vintage

* articole de imbracaminte vintage si
second hand

shop: http://www.cheapandchicshop.blogspot.com
email: cheapandchicshop@yahoo.com
ID mess: cheapandchicshop
Facebook: http://www.facebook.com/pages/Cheap-and-Chic-Shop/180810718600726?v=info

| damav a răspuns:

Vis-a-vis de liceul Lazar

| robby_3011 explică:

Aia cu converse dupa metropotam e din 2006 crezi ca o mai fi magazin acolo?