| alinae a întrebat:

Unde as putea gasi NUANTATOR sau VOPSEA albastra in Bacau? Dar nu negru-albastrui, ca iese negru.laughing
Funda la cel mai bun raspuns!

P. S. Sa nu fie spray ca m-am dat cu din ala si aveam sclipici pe spate.laughing

4 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Ai putea sa iti comanzi de pe internet. se merita, in magazine nu gasesti. uite aici www.bestial.ro aici gasesti... la cosmetice

| ammona a răspuns:

Gasesti aici www.pisica-neagra.ro orice nuanta te intereseaza;)

| wibi a răspuns:

Pai e mai bine sa cumperi extensii...si nici nu te oftici daca nu iti iese culoarea bine la par cu tot felul de vopsea

| ioannaa_4634 a răspuns:

Poti sa incerci cu albastru de metil. il gasesti la farmacie tongue funda?