| ledzeppelin a întrebat:

Unde as putea gasi papuci de balet?

Răspuns Câştigător
| shtephan a răspuns:

Pai gasesti pe net gen: Okazii, dar mai eficient ar fi un Second-Hand. Marfa foarte ieftina si de calitate chiar daca a mai fost purtata. De multe ori gasesti multe produse noi. Bafta.

3 răspunsuri:
| VSena a răspuns:

Depinde cat esti dispusa sa investesti in flexibili. Cei mai ieftini gasesti in magazinul Obor la 25 de lei sunt din panza dar mai mult de cateva luni nu te tin, in Decathlon gasesti ceva mai scumpi intre 45 si 70 de lei, din panza si piele!