| Nuuu a întrebat:

Unde gasesc blugi "stranti jos" pentru baieti in Pitesti? ca nu am gasit pe nicaieri.multumesc si la multi ani!

Răspuns Câştigător
| xibalba a răspuns:

Nu stiu la ce fel de blugi te referi, dar cauta si tu in fortuna, mall sau Real, Carrefour si alte magazine. sau comanda de pe net, daca gasesti acolo ce iti trebuie.

6 răspunsuri:
| LCD a răspuns:

Blugii pana, skiny

| Kqzu97 a răspuns:

Nustiu ca eu nu sunt din Pitesti dar, cred ca in mall sau la magazinele de haine sau de blugi sau poate in piata

| ciupy a răspuns:

In mall`ul din centru

| milliondollarslover a răspuns:

Am vazut la Kenvelo. Nu mai stiu cat costau, in jur de 2 milioane.

| bety a răspuns:

La mall

| celmairau10 a răspuns:

Bey.nu stiu in pitesti, dar in bucuresti au sigur