| ciprian112 a întrebat:

Unde gasesc si eu adidasi supra? Caut de foarte mult o pereche si singura optiunea a ramas sa fac comanda de afara.Acesta e modelul http://www.flatspot.com/......lue_ex.jpg

47 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam asta e solutia nu se prea gasesc aici

| Mamamare a răspuns:

Ce frumosi sunt:X:Xlove struck... Dar pacat ca nu gasesti in Romania...sad

| Mamamare a răspuns:

Uite eu am gasit aici, doar nu pe negru.Sunt pe mov... Din pacate

http://images.google.ro/......tp?/imgres

| ciprian112 explică:

Mada aia sunt replici. din musamabig grin.se mai gasesc pe okazii inca 2 anunturi nu cumparati sunt replici de 45$ care le vand cu 300 ron.pentru detalii just_me_cipy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am luat unii de genu` din america:) sunt marfa! http://www.mycloset.ro/ incearca aici! Poate gesesti Succes. te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu o pereche de supra skytop2 navy gold, marimea 41.
adidasi 100%original, pret 4mil. 500.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce intrebare stupida, normal ca pe www.thehood.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar daca bag acel id unde comanzi pot sa il bag si sal intreb de pret fara sa comand?

| ciprian112 explică:

Cei de pe www.thehood.ro va garantez eu ca nu usnt originali,+plus ca pretul ala de 450 lei este muult prea exagerat fiti seriosi, mi i-am luat adidasii cu 80$, asta inseamna 240 lei, ...numa sa tepuiti lumea de bani va tinei!+port 44

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde ti i-ai luat?

| ciprian112 explică:

II am din america, am dat comanda, am asteptat 15 zile si apoi mi i-am luat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se fac comenzi speciale saptamanal pe site-ul www.thehood.ro/galerie-foto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si de unde iai comandat ciprian?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dau eu comanda pe ccs.com si dogfunk. Daca esti interesat add simple_ideas_alex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde imi cumpar si eu niste adidasi supra? ca mor dupa ei

| eu11 a răspuns:

Eu am din roamnai, din timisoara din uman. lol

| eu11 a răspuns:

In uman din tm

| cristi466 a răspuns:

Clar ca ade pe hainesiadidasi.ro gasiti toate modelele originale

| cristi466 a răspuns:

Clar ca de pe hainesiadidasi.ro gasiti tot ce vreti originale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia nu sunt originali de pe hainesiadidasi, cel putin perechile de adidasi supra.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga ciprian, ii gasesti pe eastbay.com,eu acum mi-am comandat o pereche dar nu prin site, fratele mau sta in new york a zis ca ii am inainte de sarbatori, daca mai vrei putem lua legatura... dany_the_player

| ciprian112 explică:

Cei de pe adidasisihaine sunt chinezarii 100%!

| ciprian112 explică:

Si pe eastbay nu se gasesc

| ciprian112 explică:

Si ala care si-a luat de la uman arata si mie site de unde si iti dau dublu pe ei daca mii aduci din Romania!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.hainesiadidasi.ro mi-am luat eu uni sunt foarte tarii iei id de acolo si vb cu el

| sega_7482 a răspuns:

Nu stiti de pe ccs.com transportul este gratuit? scrie acolo la transport TBD, ce inseamna?

| cristi466 a răspuns:

Da ai dreptate... cei de pe hainesiadidasi.ro nu sunt originali dar cine crezi ca stie?

| cristi466 a răspuns:

Dar numai adidasi supra:d

| cristi466 a răspuns:

Dar numai adidasi supra nu sunt originali

| cristi466 a răspuns:

Dar numai adidasi supra nu sunt originali:d