| ciprian112 a întrebat:

Unde gasesc si eu adidasi supra? Caut de foarte mult o pereche si singura optiunea a ramas sa fac comanda de afara.Acesta e modelul http://www.flatspot.com/......lue_ex.jpg

47 răspunsuri:
| ciprian112 explică:

Mada aia sunt replici. din musamabig grin.se mai gasesc pe okazii inca 2 anunturi nu cumparati sunt replici de 45$ care le vand cu 300 ron.pentru detalii just_me_cipy

| ciprian112 explică:

Cei de pe www.thehood.ro va garantez eu ca nu usnt originali,+plus ca pretul ala de 450 lei este muult prea exagerat fiti seriosi, mi i-am luat adidasii cu 80$, asta inseamna 240 lei, ...numa sa tepuiti lumea de bani va tinei!+port 44

| ciprian112 explică:

II am din america, am dat comanda, am asteptat 15 zile si apoi mi i-am luat

| Gheorghe_Andrei_1993 a răspuns (pentru ciprian112):

Vreau si eu un site american care livreaza supra si in Romania te rog happy

| Gheorghe_Andrei_1993 a răspuns (pentru ciprian112):

Vreau si eu un site american care livreaza Supra si in Romania, te rog.

| ciprian112 explică:

Cei de pe adidasisihaine sunt chinezarii 100%!

| ciprian112 explică:

Si pe eastbay nu se gasesc

| ciprian112 explică:

Si ala care si-a luat de la uman arata si mie site de unde si iti dau dublu pe ei daca mii aduci din Romania!

| ciprian112 explică:

Urban shoes sunt fake-uri in Romania la momentul actual singurul magazin online care vinde supra originali este mycloset.ro doar ca ei ii vand la un pret aproape dublu! pentru cei care vrei adidasi supra luati urmatorul site www.bastos.ro,vb cu el ca face comenzi de pe karmaloop si 6pm unde vei gasi adidasi orignilai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam asta e solutia nu se prea gasesc aici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am luat unii de genu` din america:) sunt marfa! http://www.mycloset.ro/ incearca aici! Poate gesesti Succes. te pup!

| AnDrEiUtZu614 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma frtae mie nu-mi apare imaginea la adidasi dc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu o pereche de supra skytop2 navy gold, marimea 41.
adidasi 100%original, pret 4mil. 500.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce intrebare stupida, normal ca pe www.thehood.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar daca bag acel id unde comanzi pot sa il bag si sal intreb de pret fara sa comand?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde ti i-ai luat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se fac comenzi speciale saptamanal pe site-ul www.thehood.ro/galerie-foto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si de unde iai comandat ciprian?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dau eu comanda pe ccs.com si dogfunk. Daca esti interesat add simple_ideas_alex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde imi cumpar si eu niste adidasi supra? ca mor dupa ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia nu sunt originali de pe hainesiadidasi, cel putin perechile de adidasi supra.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga ciprian, ii gasesti pe eastbay.com,eu acum mi-am comandat o pereche dar nu prin site, fratele mau sta in new york a zis ca ii am inainte de sarbatori, daca mai vrei putem lua legatura... dany_the_player

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.hainesiadidasi.ro mi-am luat eu uni sunt foarte tarii iei id de acolo si vb cu el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Supra originali nu fake de tot rahatu gasiti aici http://www.karmaloop.com si http://www.flatspot.com/ Aveti grija de pe ce porcari comandati 3 sfert sunt fake!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baieti am gasit niste adidasi das in america si creca e o taxa de transport imensa

| ginaosar a răspuns:

Eu am luat incaltaminte de pe
https://incaltaminte.cabanova.com

Sunt foarte bune

| Mamamare a răspuns:

Ce frumosi sunt:X:Xlove struck... Dar pacat ca nu gasesti in Romania...sad

| Mamamare a răspuns:

Uite eu am gasit aici, doar nu pe negru.Sunt pe mov... Din pacate

http://images.google.ro/......tp?/imgres

| velicue a răspuns:

Salut!
Incearca aici.
http://www.teesch.ro/catalog/brand/supra-167792
Au cateva modele de adidasi, ghete si tenisi Supra.Eu am cumparat de la ei si sunt destul de multumit.Si iti garantez ca sunt originali.
In afara de site-ul asta mai stiu brud.ro,olliegangshop,b-mall,mycloset
Sper ca am fost de ajutor!

| lovemyname a răspuns:

Salut Ciprian, eu mi-am comandat adidasi supra, uite site-ul:http://www.hainesiadidasi.ro/index.php?main_page=index&cPath=180_1_144,sunt 249 de lei, comanda se face in 2 saptamani pentru ca le aduce din alta tara,eu mi-am luat adidasi supra pe mov cu verde sunt foarte frumosi,uitate si la nike sau adidas ca sunt pe site-ul acela foarte frumosi tot asa toate culorile, sper ca te-am ajutat, funda?

| Enescu_Alexandra_1994 a răspuns:

Where i find sneakers over

| Enescu_Alexandra_1994 a răspuns:

I'm looking but i can not find any