| ciprian112 a întrebat:

Unde gasesc si eu adidasi supra? Caut de foarte mult o pereche si singura optiunea a ramas sa fac comanda de afara.Acesta e modelul http://www.flatspot.com/......lue_ex.jpg

47 răspunsuri:
| Reo a răspuns:

Urban-shoes. ro au si modele de la Supra. TK Society si Skytop

| Reo a răspuns:

Siteul www.urban-shoes.ro are spre vanzare modele Supra.
Poti vedea si feedbackul clientilor pe pagina de fb http://www.facebook.com/Urbanshoes.shop

| cristi466 a răspuns:

Clar ca ade pe hainesiadidasi.ro gasiti toate modelele originale

| cristi466 a răspuns:

Clar ca de pe hainesiadidasi.ro gasiti tot ce vreti originale

| cristi466 a răspuns:

Da ai dreptate... cei de pe hainesiadidasi.ro nu sunt originali dar cine crezi ca stie?

| AnDrEiUtZu614 a răspuns (pentru cristi466):

Ai drepate ca sunt identici cu cei originali!:XXX iubest siteu ala

| cristi466 a răspuns:

Dar numai adidasi supra:d

| cristi466 a răspuns:

Dar numai adidasi supra nu sunt originali

| cristi466 a răspuns:

Dar numai adidasi supra nu sunt originali:d

| cristi466 a răspuns:

Dar numai adidasi suprabig grin

| eu11 a răspuns:

Eu am din roamnai, din timisoara din uman. lol

| eu11 a răspuns:

In uman din tm

| sega_7482 a răspuns:

Nu stiti de pe ccs.com transportul este gratuit? scrie acolo la transport TBD, ce inseamna?