| poesia a întrebat:

Unde gasesc si eu o jacheta neagra scurta de piele?(nu neaparat)

Răspuns Câştigător
| AlecSSyA a răspuns:

Daca nu vrei sa cauti prin magazine, vei gasi sigur la star shine.Este un magazin onnline de haine si poti comanda.Gasesti jachete, jeansi, incaltaminte, topuri, rochii, etc. Da o cautare pe google si gata.Imi pare rau ca nu pot sa iti dau direct link-ul, dar l-am uitat.

5 răspunsuri:
| deea_1980 a răspuns:

La New Yorker, Reserved, Mango.aici am vazut ce vrei tu.

| Seline a răspuns:

Zara.

| Puiutz a răspuns:

Pai mai asteapta putin sa vina primavara si dupa aceea vei gasi cu usurinta la magazinebig grin.