| Ukaya a întrebat:

Unde gasim haine moncler, gucci, dolce gabana, burbery care sa arate exact ca originalele dar sa fie ieftine?

9 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Esti sarac dar cu figuri? big grin Ia-ti hainele pe care ti le permiti, sunt de o mie de ori mai bune, nu da banii pe un rahat de logo cu nu stiu ce firma.

| Octavian1234567 a răspuns:

Du-te la firma și ia-ți

| Mirel4412 a răspuns:

Dragonul rosu, olx, in piata, ali express. Degeaba are logoul pe ea, oamenii cand o sa se prinda ca sunt fake o sa te creada o persoana naiva si narcisista. Gasesti la mall haine ieftine si foarte misto. Eu personal nu am o parere buna despre un om care da mai mult de 300 de lei pe o bluza sau un tricou, da 1000 euro pentru o pereche de incaltari

| RoCkKiD a răspuns:

Las' ca ti le iei originale cand ajungi medic.

Răspuns utilizator avertizat
| AlinTanase a răspuns:

Vaide mine, am 26 de ani independent cu un venit decent spre mare si singurele chestii de firma pe care le am sunt: un tricou de la vagabond cadou, ceva hanorac lung habar nu am daca are o denumire specifica tot de la bagabond, o pereche de adidasi nike la 300 de lei si atat. Dupa ce intrebi aici cred ca vrei sa ii iei exemplul si flexul lui ala din california de e popular cu burbery si vrei sa te lauzi ca ai branduri dar vei fi bataia de joc a tuturor.Nu iti dau mai mult de 16 dupa ce ceri aici cred ca vrei doar sa te lauzi la scoala cu burbery ca ai 80.000 de euro pe tine

| AlexandruInu a răspuns:

Frate,vrei original ieftin vrei Lamborghini la pret de VW. Eu îmi iau haine din brandul Black White si de la New Yorker aici vorbim de tricouri, hanorace, blugi. Pentru încaltaminte mereu aleg Sportisimo, dai mai mult normal dar de tin! Acum nu prea mare are asa mare impact daca esti vazut cu Palm Angels de exemplu. Acum cu, cat este mai clasic cu atat este mai mult apreciat. Am 20 de ani conduc o afacere mostenita si am o stare financiara destul de buna, pana acum un an, eram îmbracat din cap pana în picioare în firma, lunar cheltuiam cateva mii de euro. Dar acum ma îmbrac mai mult în stilul Peaky Blinders si am mult mai multa apreciere.

| Violleta2022 a răspuns:

Alea iestine sunt fake si dupa 2 spalari se destrama.

| Aurora99 a răspuns:

Buna! Vand haine, accesorii, pantofi, tot ce am prin dulap si in general tot ce am prin casa si nu imi mai trebuie in stare foarte buna si la preturi accesibile. Majoritatea sunt luate din mall, deci sunt de firma. Altele sunt nou-noute, nepurtate. Vreau sa scap de ele cat mai repede deoarece nu mai am pic de loc in casa. Orice iti trebuie, da-mi mesaj in privat si iti trimit poze/video pe whapp sau messenger, raspund la orice detaliu. Livrez oriunde in tara. Am experienta cu clientii de 3 ani.Zi faina!