| Georgiana19977 a întrebat:

Buna, as vrea și eu sa cumpăr haine angro de marca gen Moncler, Gucci, Dolce Gabban…din Turcia, ce site îmi puteți recomanda?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista haine angro marci Moncler, Gucci, Dolce Gabban! laughing
Alea se cumpara la bucata direct din magazinele Gucci, Dolce Gabbana samd...ca-s scumpe ca naiba.

Daca vrei sa devii reprezentantul lor, trebuei sa investetsi vreo 100mii eruo intr-un magazin si sa mergi personal sa semnezi contract de re-seler pentru ei.

Firmele specificate de tine nu sunt in Turcia, ci in europa si nu se pot incheia contracte de reseleri prin Turcia ori prin website-uri, ci prin prezenta ta direct la conducerea firmelor mari.

| Georgiana19977 explică (pentru Violleta2022):

Buna nu m-am adresat cum trebuie…Haine contrafăcute ma refer…. Am găsit un site dar îmi este frica sa plasez comanda

| SaOCorectamPeVioleta a răspuns (pentru Violleta2022):

Omul intreba clar de fake-uri. Da greu sa te prinzi. Ce fail de raspuns.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca te referi la haine vechi (second-hand) atunci se cumpara la sac, cu kilogramul, amestecate, in nici un caz pe alegere sau cum vrei tu engross de marci renumite, ca nu exista asa ceva.

Poti cumpara marfa fake de la chinezi, ca-i plin ebay-ul si amazonul de ele.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Site? pai cine crezi ca face comerta international asa pe fata cu cantitati mari cu haine contrafacute? Si mai ale sa le introduca in UE

| sierra1 a răspuns:

Haine Gucci angro? Dacă ai avea tu banii ăia nu intrebai aici, aveai deja tir-ul pe drum spre livrator. Așa că revino cu picioarele pe pământ și intreabă de unde să iei țoale SH cu sacu'

| dullcat a răspuns:

Buna. Hainele astea nu se fac in Turcia. Ar trebui sa iei legatura cu un furnizor la care apeleaza magazinele tip outlet.Totusi, daca nu ai o afacere solida, ma indoiesc ca se vor complica cu distribuitori mici. Iar la second hand nu e nicio sansa sa gasesti, exista deja persoane care numai din asta traiesc: cauta hainele,, de firma'' si le vand pe net la suprapret.

| Georgiana19977 explică:

Nu m-am adresat corect…Ma refer la haine contra făcute angro…. Caut un furnizor sau sa cumpar online de pe un site