| cristyna13 a întrebat:

Unde in constanta as putea gasi un telefon cu teeschrim si la ce pret cat mai mic?

Răspuns Câştigător
| dksjgpfbgfbopgdfk a răspuns:

Depinde ce telefon vrei
La orange e oferta "Beast deal" un LG GT505, pe forumuri toata lumea il lauda, insa eu am probleme destul de mari cu el
Daca vrei un telefon touchscreen bun, iti recomand un Nokia 5800, sau ceva mai ieftin, Samsung Star

9 răspunsuri:
| miauu a răspuns:

La amanetehee hee unele sunt chiar ff bune si aproape noi
tongue

| dksjgpfbgfbopgdfk a răspuns:

@REYMYSTERIO iti garantez ca tehnologia touchscreen a avansat destul demult si nu se blocheaza iarna; touchscreen-ul nu este influentat de temperaturi
tastele unui telefon normal nu pot sa inghete? nu tot apesi pe taste ca sa apelezi sau sa scrii mesaje?

| dragalasica a răspuns:

Germanos, vodafone, stii tu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am luat un Samsung Corby, de la Vodafone, e super.Am dat pe el 2, 9 mil cu prelungirea abonamnetului pe un an.

| Smackdown a răspuns:

Ia gandeste-te putin... iarna, cand e frig nu se blocheaza toutch-ul? Iti spun eu ca da.Si daca se blocheaza cum dai un telefon? Cum intri in meniu? Cum folosesti telefonul? Tot mai bune raman telefonanele cu taste pentru ca nu se blocheaza ca si un toutch.Nokia 6600i slide mi se pare mai bun decat orice toutch

| ANoNim_7814 a răspuns:

Teesschrim?:O
touch screem nup?big grin

pai de l second handwinking cele mai noihee hee

| Daniela_3373 a răspuns:

Scuze ca intreb. ce e aia teeschrim thinking

| cristyna13 explică:

Da multumesc frumos pentru raspunsuri acum sunt la cel de-al 2 telefon am schimbat 2 ambele cu touchscreen

| justme1995 a răspuns:

Teeschrim? nu gasesti nicaieri asemenea telefonsmug poate touchscreen?