| Marii a întrebat:

Unde mai sunt in Constanta magazine Nokia? In afara de cel din Carrefour care s-a desfiintat.

2 răspunsuri:
| Marii explică:

Nu vreau germanos, am cerut Nokia. nu vreau sa ma uit de telefon, am nevoie pentru altceva ca altfel nu intrebam asa aiurea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vinde unu un creion roz tu il vrei negru daca e albastru tu il vrei verde. Sunt destule optiuni de magazine. O gramada. Du-te si cauta la germanos ce vrei sa iei si vei gasi acolo. Plus de asta nu sunt codate. Vezi ca la tomis sunt mai multe magazine si o sa gasesti destule modele