| MaryCv a întrebat:

Unde pot găsi haine cambrate, mai mulate pe corp pentru un baiat de 22 ani? Imi plac hainele mai așezate pe corp, nu cele largi și în majoritatea mallurilor se găsesc doar dimensiuni standard, lărgute. Aștept sugestii de magazine reale sau online cu piese vestimentare cambrate bărbătești. Pot fi pantaloni trening, tricouri cambrate, jeansi, etc.

1 răspuns:
| TheCaliptus35 a răspuns:

Incearca la sportisimo. Daca ai vreun magazin prin zona este perfect. Daca nu, acestia au si propriul lor site, de unde ai de ales dintr-o gama mai larga de produse.