| wannabe a întrebat:

Caut sa-mi cumpar haine barbatesti, casual - elegante si la un pret acceptabil, catre care magazine sa-mi indrept atentia? Mi-ar placea sa-mi iau tricouri polo, camasi, jeansi, sacouri, pantofi. Ce-mi recomandati?

Răspuns Câştigător
| AutumnDay a răspuns:

H&M. Sunt bune, modelele mi se par foarte frumoase la majoritatea hainelor si comparativ cu alte magazine, preturile sunt chiar bune. Cu putin noroc iti iei la reduceri pantaloni, sa zicem, chiar si cu 50-60 lei. Nici la magazine gen 15 lei nu gasesti pantaloni mai ieftini. happy
Noi de acolo ne luam mare parte din haine sau Zara, Bershka, Pull&Bear, C&A.

| wannabe explică (pentru AutumnDay):

Cumperi din online sau de la un centru comercial anume?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

H&M,Zara...

| Sellak a răspuns:

#curiousgirlme a zis H&M, eu de acolo imi iau majoritatea hainelor si nu prea am vazut haine casual.
Iar ZARA e exagerat de scump cand vine vorba de camasi, sacouri etc.
Iti recomand CATO, au haine ok, majoritatea casual si nu sunt foarte scumpe.Mai gasesti si prin Pull&Bear una, alta.