| LikeYou a întrebat:

Unde pot gasi insigne in Iasi?

Răspuns Câştigător
| XtmCamiii a răspuns:

Poti gasi in orce magazin cu magnete de frigider sau in materne pentru copii sau daca nu eu mi-am luat din kaufland dupa ce treci de casa de marcat e magazine cu telefoane la abonament Vodafone etc si e un magazin cu rechizite cu cercei cu magnet etc si are acolo happy
succes funda?

4 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
La librăriile gen Diverta şi Cărtureşti şi la unele magazine de reviste din Carrefour şi Kaufland. De asemenea, tot în Carrefour Felicia există un stand unde poţi personaliza lucruri, adică te duci acolo şi ceri o insignă cu o anumită poză sau inscripţie.
Sper că te-am ajutat!

| iasicumpara a răspuns:

Insigne personalizate in Iasi (insigne personalizate cu orice imagine oferita de tine), insigne scolare, insigne metalice la cel mai mic pret si orice cantitate gasiti la Adi Center. Mai multe detalii aici: http://www.adicenter.eu/......-eficient/

| LikeYou explică:

Multumesc pentru raspunsuri !

| Octavian_Amancei_1964 a răspuns:

Isigne personalizate