| craciunitza_7057 a întrebat:

Unde pot gasi parfumul britney spears fantasy in cta? momentan am dat de midnight fantasy si hidden fantasy si sunt multumita. Acum caut parfumul fantasy cel roz, stie cineva vreun magazin farmacie din cta care are acest produs?

9 răspunsuri:
| dracdeingerash a răspuns:

Iti place Britney sa inteleg?;) sper ca da ca de cand nu am mai auzit de cineva care sa zica "da" :(

uite aici 2 poze din caietul meu de colectie

http://forum-rebelde.myforum.ro/-vp259044.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti da il iei de pe net. http://www.shopmania.ro/......pears.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le gasesti la farmaciile catena. de acolo mi le-am luat si eu pe "hidden fantasy" si "curious"winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In bucurestibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In bucurestibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In bucurestibig grin

| craciunitza_7057 explică:

Imi plac parfumurile ei din gama fantasy f dulci, as vrea sa il iau dintr-un magazin totusi dupa cum am zis ca e mai sigur, sau daca are cineva pe cel roz si chiar nu gasesc in cta pot da la schimb midnight fantasy 30 ml in locul lu fantasy doar sa fie din cta sau sa gasesc un magazin aici in cta

| craciunitza_7057 explică:

As dori sa il achizitionez din magazin din cta daca se poate, nu vreau sa fac cumparaturi pe net

| christiandification a răspuns:

Toata lumea o place pe Britney Spears...oops..inafata de babe si mosi transpirati