| Lαααα a întrebat:

Unde pot gasi rochii luuuungi de vara cu imprimeu floral in Brasov?; x
sau asa:http://www.megam.ro/img/uploads/produse/9000004116.jpg
>>>;;;

Răspuns Câştigător
| Angiutssa a răspuns:

Minunate rochii.love struck. Le ador.Nu sunt din Brasov, dar cu siguranta vei gasi in orice mall sau magazin cu haine de vara pentru femei.

2 răspunsuri:
| stefaniaa116 a răspuns:

Poti sa-ti comanzi pe internet multe hainute. Esti atenta la dimensiuni si e f simplu.

Uite un site cu hainute f ieftine: www.misspretty.ro.
Daca te combini cu o prietena la comanda, atunci transportul e gratuit la ei :)

Enjoy

| Angiutssa a răspuns:

Multumesc pentru fundita.Ma bucur ca te-am ajutat.Chiar am mers azi in oras si am vazut o gramada de magazine cu rochii lungi.
Imbratisari.