| ZiziKam a întrebat:

Unde pot să cumpăr o comodă bună pentru sufragerie? Cea veche s-a cam deteriorat, așa că trebuie să o înlocuiesc cu un model mai nou. E o cheltuială neașteptată, așa că prețul contează enorm. Aveți niște magazine verificate, ieftine, care merită recomandate?

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

In perioada aceasta trebuie sa stai acasa nu sa colinzi magazinele, după ce trece virusul e alta discutie. Iar ca magazine de mobila sunt ikea, dar o canapea trebuie testata vazută nu o poti cumpăra asa online deoarece preturile sunt mari.