| Meli34 a întrebat:

Unde pot sa gasesc in Suceava o rochita eleganta pana la genunchi, decenta, nu prea scurta sau decoltata, si nu prea scumpa. La care magazin, si unde?

Răspuns Câştigător
| mafioata_7621 a răspuns:

Gasesti lucruri bune, de calitate si ieftine in Bazar.mai ales la magazinele care sunt si in centrul comercial(Zimbru) si sunt si in Bazar, dar cu un pret mai mic. Daca vrei neaparat ceva de firma, te duci in mall.dar e cam scump.Acum e la alegerea ta! Succes la cumparaturi! :d.

1 răspuns: