| pinkipine52 a întrebat:

Unde pot sa gasesc lant care sa isi schimbe culoarea in functie de starea ta?

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Nu cauta asa ceva.
Poate doar isi va schimba culoarea in functie de tamperatura corpului; iar daca exista asa ceva cred ca este mai ieftin un bloc intreg in new york decat un astfel de lant.

Iar daca chiar exista un lant care sa isi schimbe culoarea in functie de stare, cu cat mai mult nu ar trebui sa cauti un astfel de lant, pentru ca are legatura cu spiritele rele.
Asadar, ne este mai de folos protectia ingerilor buni si prezenta Duhului Sfant in viata noastra decat un astfel de lant -si chiar si a unui lant simplu din aur sau imitatie.

2 răspunsuri:
| pinkipine52 explică (pentru anonimg):

Iti multumesc mult ai mare dreptate!

| anonimg a răspuns (pentru pinkipine52):

Multumesc pentru funda.
Numai bine!