| Tomcat13 a întrebat:

A venit o colega la scoala cu un lant din America al carui pandantiv, cand il strangeai in mana pentru cateva secunde isi schimba culoarea in functie de starea care o aveai in momentul respectiv. Oare cum se numeste lantul?

Răspuns Câştigător
| Fluffy2 a răspuns:

Nu are neaparat un nume.Sunt si inele care le porti si isi schimba culoarea.Eu mi-am cumparat unul cand am fost la munte pe la tarabele de acolo.Dar nu au nicio legatura cu starea de spirit.Cand intra in contact cu mana sau cu ceva cald isi schimba culoarea.Eu il tineam sub apa calda si se facea rosu. Faza cu culoarea care se schimba dupa starea de spirit nu este adevarata.Succes!

| Tomcat13 explică (pentru Fluffy2):

OK. Multumesc!

1 răspuns: