| KaTaLiNa_6743 a întrebat:

Unde pot sa gasesc un cismar bun in bucuresti?

2 răspunsuri:
| lulu_5281 a răspuns:

PALIU
023983 BUCURESTI, STR. POPA SOARE NR. 20, SECTOR 2.atelier reparatii, incaltaminte la comanda executie, incaltaminte dama, reparatii, incaltaminte comanda, copii incaltaminte vanzari, incaltaminte reparatii, cizmarii, incaltari, incaltaminte,
.
--------------------------------------------------------------------------------
PUBLIK '94 PROD IMPEX SRL
062078 BUCURESTI, STR. CETATEA HISTRIA NR. 8, SECTOR 6.incaltaminte reparatii, schimbat flecuri, talpi incaltaminte, atelier, incaltari, reparatii pingele, reparatii talpi, schimbat talpi, reparatii, incaltaminte, flecuri reparatii

| teiube a răspuns:

Paginiiaurii.ro gasesti cat cizmari vrei