| byabya a întrebat:

Unde se vand bureti de baie din aceia naturali?

15 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Despre "loofa", mai poti intreba si la magazinele ce comercializeaza produse naturiste. Eu am vazut asta vara si prin piata. Spor la cumparaturi!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

La supermarket.

| sese a răspuns:

La hiper/super market

| Zoombe3 a răspuns:

Incearca la body shop

| dicarmencitta1957 a răspuns:

Eu am vazut si la Carrefour si la Kaufland,(loofa).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La magazinul din irlanda sau capitala tarii irlanda este dublin! acolo o sa gasesti! crede-ma 1 ca eu am fost acolo 1 in irlanda!
la unele magazine iei o bluza fara bani si aia te inregistreaza si platesti peste o luna chiar 1 du-te acolo daca poti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am vazut in Cora.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, buretii naturali, intr-adevar ii gasesti in piata, am inteles ca pe la Amzei, sau Moghioros, vezi ca trebuie sa aiba niste seminte in el, cei din comert le scot, probabil le mai pun si ceva in ei. De exemplu cel din piata este 5 lei, iar cel de la un magazin ajunge la 20 lei, practic fiind acelasi lucru!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Online, pe www.naturissimo.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe naturissimo.ro si ieftini chiar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.babysfirstchoice.ro sau la adresa office@babysfirstchoice.ro si vei primi mai multe informatii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe www.naturissimo.ro

| ioana_5498 a răspuns:

Poti gasi si la Bam Boo