| 123gabialexandra a întrebat:

Va rog!
Am nevoie de idei de rochii pentru muzica lăutărească!
Trebuie sa cant și nu știu cu ce sa ma îmbrac!
Mulțumesc!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| s4mxr a răspuns:

Pentru a canta muzica lautareasca, cel mai potrivit ar fi sa te imbraci in costum popular : ie si fota prinsa cu un brau. Sau daca nu agreezi aceasta varianta, poti imbraca o rochie neagra, decenta, cu maneca trei sferturi, de lungime sub genunchi, cu un decolteu moderat. Pantof negru, clasic cu toc maxim 6 cm. Accesorii de bun gust, (pietre semipretioase sau chihlimbar). Vocea sa fie buna! Mult succes!

| Adry05 a răspuns:

Din ce am vazut rochii kitchoase pline de sclipici si pietre si cat mai decoltate