| Otty99 a întrebat:

Trebuie sa merg la un concurs de muzica...si nu stiu ce sa cantsadAvetzi cumva ceva idei?

Răspuns Câştigător
| Alrawan a răspuns:

Ai putea canta : Somewhere over the Rainbow - Israel "IZ" Kamakawiwoʻole [este minunata melodia love struck si daca ai si voce... perfect love struck], Megan Nicole - B-e-a-utiful, Demi Lovato - Skyscaper, Maroon 5 - Moves like jagger, Cher Lloyd - Swagger Jagger [Cher Lloyd feat. mike posner - with ur love], Lil Wayne - How To Love love struck Sunt minunate melodiile love struck
Bafta la concurs happy

2 răspunsuri:
| AndreeaAnd a răspuns:

Poti canta Christina Aguilera- Candy man, Rihanna-Man down, Carrie Underwood- Before he cheats, Carrie Underwood- Last name,

| patrigalatean88 a răspuns:

Hmmmm
daca ai voce, ai putea canta ceva melodie ce te caracterizeaza, o melodie care o adori