| Dee0tzaA a întrebat:

Va rog dati-mi urgent un site cu adiasi originali(de preferinta nike)daca se poate la reduceri, de unde pot sa comand pe net. Si comanda sa ajunga destul de repede. Funda pentru cel mai bun site.Multumesc!

4 răspunsuri:
| byank_9178 a răspuns:

Http://www.adidasi-haine.ro/nike-m-12.html?page=3 ai orce articole vestimentare nike daca nu mai ai aceasta optiune http://www.adidasi-haine.ro/specials.php

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe www.tzoalego.ro gasesti modele frumoase si multe reduceri.