| Psicodelic a întrebat:

Va rog frumos imi puteti da coduri nefolosite de la webkinz?

Răspuns Câştigător
| andutzza776 a răspuns:

O sa o intreb pe o colega care e o fana infocata webkinz o sa revin daca pot sa dau de ea

32 răspunsuri:
| šρяίηģ a răspuns:

Am cautat saptamana trecuta un cadou frumos pentru nepotica mea si i-am cumparat o jucarie de plus webkinz cu 34 de lei. Insa am vazut una cu doar 10 lei cred ca e promotie. Incearca asta si nu mai cere pentru ca sunt sigura ca nimeni nu ti-l va da gratis. happy

| Psicodelic explică:

Cum pot sa sterg intrebarea asta?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, vrem sa ii acordam osansa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu crezi ca cineva iti va da un cod care nu la folosit dc nu-ti cumperi tu ca sigur nu esti saraca zau asa parca cineva cumpara un plus pentru tine... para suparare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar daca vrei asa mult un webkinz de ce nu iti cumperi tu unul cine crezi tu ca este atat de prost sa iti dea tie un cod webkinz nefolosit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

H5k236f4m

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 2 coduri, cine le vrea?(sunt nefolosite). mi-a cumparat o ruda si nu am ce face cu le

| Allexandraaay a răspuns (pentru anonim_4396):

Il doresc eu

| RoxanaRoxxy a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu... daca le mai ailaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A scris cineva despre un cod limitat cum se face? va rog nu ma faceti proasta sunt la inceput! ma invata cineva despre acel cod limitat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jhgfjkfgfm57jgkgx

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da codul este cdbabtj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 2 hamsteri webkinz si nu merg codurile e o panarama

| Aleexaandraa a răspuns (pentru anonim_4396):

Da-mi mie codurile daca nu le-ai dat deja cuiva...adresa mea: alex_20010818

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot sunt folosite toate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te rog daca ai 2 coduri webkinz nelimitate da-mi si mie unu trg f mult.adresa mea de mes e iulya_iuly10

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! nu am un cod secret dar iti pot da un cont care nu ima mai trebuie scrie asa:username am7 ani si parola 123 tata si te vei putea juca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu un cod.am 15 ani si mama nu imi cumpara si daca vede ca imi cumpar eu nu imi mai da bani ca zice ca is prea mare joc de 3 ani webkinz, cine vrea sa-mi dee un cod sa deea add:lalita.lalita_lolypop@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kibmd341

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai nici un webkinz? dar de ce nu iti cumpara parintii un animalut? eu am doar 5 webkinji dar din pacate le-am folosit codurile poti cumpara webkinz de la real 1 real 2 si real3 celputin acolo nu sunt asa multe coduri furate. depinde cat de apruape locuiesti de cele 3 magazine merigi la cel mai apropiat magazin de locuinta ta existamai multe feluri de webkinz: webkinz simplu, webkinz signature, webkinz kinz klips si webkinz junior pentru copii mici e webkinz junior iti recomand sa iei webkinz signature sau simplu cum doresti! webkinz simplu costa :44, 99 aaaa si exista si lil kinz care sunt mai mici ele costa 34, 99 iar webkinz signature exista webkinz signature mic mic signature costa: 68, 99 iar signature mare costa 89, 90 bafta la cumparaturi!

| mihaip1 a răspuns:

Ba ia uite si la asta ma. daca te rogi ca prostu la piata nu primesti nimic. tu stai cu **** in sus si astepti sa iti dea cineva mura in gura. want play webkinz? buy a fuc.ca.ing toy!

| SkaterGirl112 a răspuns:

Scz ca iti zic dar trebuie sa iti cumperi.Nimeni nu iti da asa gratis.Eu am cumparat webkinzi si o sa imi mai cumpar. Daca vrei webkinzi ieftini i-ati un Lil'kinz cu 25 de lei.

| lola_2540 a răspuns:

Vai de mine ce prosti is copiii din ziua de azi! adica cum, eu dau 40 de lei pe un animalut cu un cod webkinz ca sa ti-l dau tie? nu ai minte. fa-ti un cont limitat si gata! am mai auzit pe una care voia cod nefolosit si mai avea si pretentii de ponei roz.nici eu nu am dar daca vreau imi iau alocatia ma duc si imi cumpar unul nu cersesc ca altii...

| dumitrita25 a răspuns:

Salut eu nu am cod dar am cont cu un catel si un dragon dar scuze nu dau

| florydia a răspuns:

Nu e panarama hamsteri mazin ca sa ii bagi trebuie sa iti ei un webkinz cum ar fi golden pegasus

| toxikxXblondhaXX a răspuns:

Mai auzy cel mai bine e du-te la un magazin yaty un pix cutn vezy codu de la jucarye si scryel in palma!big grinsper saty fie de ajutorr

| Piiixel a răspuns:

D2277F3Z

| pissy_5555 a răspuns:

Le vreau eu.adresa mea de mess e pisicutzaioana15.:dxd:. ne vedem pe mess.

| andra135789 a răspuns:

O sa revin peste cateva zile cu ceva iti promit

| PatrickCena99 a răspuns:

Hei Acela care a zis ca are 2 coduri imi dai mie te rog unul nu conteaza care doar sa fie un animalut. Te rog sa imi scrii un mesaj. Pe messenger id-ul meu e johncena_patrick99 te rog

| ofatadulce800 a răspuns:

Crezi ca poti primii de la oricine un cod secret webkinz? Nu vei primii deloc niciunul pentru ca trebuie sa-ti cumperi. Animalutele webkinz nu sunt deloc scumpe! Nu cred ca nu are nimeni de aici macar 25 sau 30 de lei pentru un animalut. Le poti lua din Carefour, Mega-Imag, Metro sau Complexuri apropiate. Toate codurile secrete de pe net sunt folosite chiar daca sunt aratate pe youtube sau imagini. Asa ca numai incercati pentru ca nu veti gasi un cod care e nefolosit! Cumparativa unul voi din banii de alocatie sau cereti la parinti un animalut webkinz. Mos Craciun va veni curand, i puteti cere unul lui!