| Mirkutza99 a întrebat:

Va rog urgent! Am vazut la Carrefour Era din iasi la magazinul Takko un sutien foarte dragut pentru copii la raionul de lenjerie intima pentru copii. Intrebarea mea este : exista acest raion cu sutiene pentru copii si la Takko din Carrfour Felicia din Iasi? Funda + vot la primul raspuns bun pentri ca ma duc maine sa mi l iau si vreau sa stiu daca ma pot duce la Felicia. Va roog urgent.

1 răspuns:
| Chubby2104 a răspuns:

Din câte știu nu am văzut nimic de genul la Takko din Carrefour Felicia (acum 1 săptămână și ceva - aproape două), dar au spus că o să aducă produse noi. Poti incerca, dar nu garantez că o să ieși din magazin cu produsul dorit.