| Mirkutza99 a întrebat:

Va rog urgent! Am vazut la Carrefour Era din iasi la magazinul Takko un sutien foarte dragut pentru copii la raionul de lenjerie intima pentru copii. Intrebarea mea este : exista acest raion cu sutiene pentru copii si la Takko din Carrfour Felicia din Iasi? Funda + vot la primul raspuns bun pentri ca ma duc maine sa mi l iau si vreau sa stiu daca ma pot duce la Felicia.

1 răspuns:
| Cristina1412 a răspuns:

Buna. Produsele magazinului Takko sunt aceleasi in fiecare magazin. Deci bineinteles ca indiferent de mazagin sau de oras sunt aceleasi produse, doar sa mai fie in stoc acesta ar fi sigurul imprediment!