| sasljllaf a întrebat:

Ce versiune are consola PSP 3004? Diferă de la un magazin la altul? Vreau să-mi i-au din Media Galaxy, Carrfour FELICIA, Iași.

1 răspuns:
| LalLyBoOmD a răspuns:

Buna si eu stau in Iasi si am versiunea cea mai noua, 3004! SA NU O CUMPERI! Stiu ca o sa para stupid ce-ti spun, dar este prea noua si PSP-ul nu poate fi modat inca. Sa-l modezi inseamna sa-l piratezi, ca pe un PC ca sa-ti iei jocuri, filme...free! Il poti duce la gara la un tip, acolo inainte de semafor pe stanga (cum vii la MC'Donalds )! Acolo l-am dus si eu, tipu-i ffff priceput si bun, + costuri mici! Cum vrei! Dar eu il am din 2010 si l-am dus si atunci sa-l modeze, si nici pana acum nu se poate! E mai convenabil o versine mai veche, crede-ma, dar ai grija la bateriile care le au PSP-urile! Mai bine cumperi din Carrefour direct, nu din Media Galaxy, au produse asemanatoare dar la Media sunt mai scumpe! Funda te rog, ca ma dor mainile de cand scriu!laughing