| cuticaadrian2 a întrebat:

Va salut!
Mi.am luat o pereche de adidasi cu un numar mai mare,si acasa am realizat ca nu pot sa merg in ei...
Exista niste talpici sau ceva de genul ca sa ii micsorez? Am incercat si sa le pun vata, dar se observa.

8 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Dar acolo cand iti da sa ii probezi tu ce astepti? Ii probezi, vezi cum iti vin, dupa ii cumperi. Acum mergi cu vata in ei. laughing

| cuticaadrian2 explică (pentru Florentina9210):

Am problema asta. orice mi-as lua, am senzatia ca imi place..si cand ajung acasa. laughing

| murgumarius a răspuns:

Ii poti duce inapoi in termen de30 de zile daca mai ai bonul fiscal. Daca nu iti primesc produsul ii reclami la ANPC. Încălțările se probeaza si trebuie să fie cu 0, 5 cm mai mari pe interior-ex: Dacă porti 41, 5 iti cumperi mărimea 42. Du-i inapoi. Baftă.

| Florentina9210 a răspuns (pentru cuticaadrian2):

Adica vrei sa zici ca tie nu ti se potriveste orice numar? Ai piciorul intre numere si de aceea gasesti greu sa ti se potriveasca?

| cuticaadrian2 explică (pentru Florentina9210):

Cam asa, adica 38 imi vine fix.dar ma cam strange, iar 39 imi e mare.Ce zici, daca imi cumper o pereche de talpici, ar merge?

| Florentina9210 a răspuns (pentru cuticaadrian2):

Tu esti ca mama. Deci cand merge omul cu voi in oras sa va cumparati incaltaminte, trebuie sa stea bine cu nervii. Eu zic sa mergi sa ii returnezi. Si iti iei altii.

| cuticaadrian2 explică (pentru Florentina9210):

Da,dar la toate au minim marimea 39. Universul nu tine cu mine laughing

| Florentina9210 a răspuns (pentru cuticaadrian2):

Of... ce sa ma fac eu ma cu voi? laughing