| csdeaglecs a întrebat:

Vand sau Schimb telefon T Mobile MDA Pro, il dau pe Nokia N95 sau ceva mai bun... pachetul contine casti, cablu usb, incarcator, adaptor, card 2gb. rog seriozitate. care vrea sa intre pe id csdeaglecs sau sa posteze aici.
MS. ANTICIPAT

1 răspuns:
| Petre a răspuns:

Cred ca nu intelegi. TPU nu este pagina de vanzari online. Categoria "shopping" este pentru genul de intrebari: Am vazut un produs "x" si nu stiu de la ce magazin sa-l iau. Ce imi recomandati, dar in nici un caz pentru vand...