| Furnicuta000 a întrebat:

Voi ati cumparat vreodata trandafiri de sapun? Sunt rezistenti? E plin netul de ei, oare nu se strica in timpul transportului, chiar daca sunt in cutie?

2 răspunsuri:
| acerr a răspuns:

Eu am tot timpul, nu se strica stai linistita! si baie placuta

| Furnicuta000 explică (pentru acerr):

Pai nu pentru baie voiam. Imi trebuiau buchetele de trandafiri de sapun sa fac niste cadouri dar pana la urma nu am mai luat.
Am citit ca nu ar fi buni pentru baie, ca sunt pentru a mirosi si a arata frumos in casa.