| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa comand ceva de pe PcGaraj pe numele meu, dar nu am încă buletin
La curier va trebui să arat buletinul?

Răspuns Câştigător
| AlexSalling a răspuns:

Nu-i neaparat buletinul. Niciodata nu m-i lau cerut. Am comandat chestii pe numele oricaru-i membru al familiei, si n-am avut probleme. Odata mi-a venit in curier care mi-a cerut seria de buletin, asta ii in caz ca vei vrea sa depui plangere daca nu ai primit ce asteptai, si i-am zis sa o puna pe a lui. M-a lasat in pace. Nu-ti trebuie buletin, nu asculta ce-ti zice toata lumea.

2 răspunsuri:
| alexandruanghel a răspuns:

Da, trebuie neaparat buletinul. Dar poti face comanda pe numele fratelui, mamei etc si prezinti buletinul lor

| Zsolt15 a răspuns:

Din experienta mea, nu cere dar am avut o exceptie cand a cerut buletinul sa vada daca sunt eu(poate fiindca nu eram la adresa)nu ar trebui sa ai probleme