| pandy a întrebat:

Vreau sa cumpar online un intrument muzical de pe site thomann si as vrea sa stiu daca e sigur si daca cineva a mai cumparat vreun produs de la ei. Multumesc

Răspuns Câştigător
| ACTH a răspuns:

Am cumparat in trecut de la ei microfon, accesorii, iar dupa 2 saptamani ma saturasem de ele si am facut retur si am primit si banii inapoi. Sunt foarte seriosi. Ti-i recomand maxim.

1 răspuns:
| ionpozitiv a răspuns:

Cel mai mare retailer de intrumente muzicale din Europa si tu intrebi daca a mai cumparat cineva de la ei?
In ce pestera ai trait pana acum?