| SilentRain a întrebat:

Vreau sa comand o pereche de tensi vans si ma gândeam sa ii cumpăr de pe EMAG.
Sunt originali pe EMAG sau ma trezesc cu fake-uri?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum să fie fake pe EMAG? Eu cred că ai văzut prea mult fake la viața ta.

| SilentRain explică (pentru anonim_4396):

Daca nu cunoști mai bine taci, măcar asa pari inteligent

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Pisiiii, nu ști de glumă.
Hai să-ți răspund totuși pentru că ești foarte funny. Dacă îi vinde direct eMAG-ul nu sunt fake din start, dacă-i vinde nu știu cine posibil să fie dar vezi și tu cine-i vinde, dacă acceptă retur-uri și îți dai seama dacă-s fake sau nu.

| SilentRain explică (pentru anonim_4396):

Nici un pisi ca nu vorbești cu mamaia ta, am mai luat teapa de pe eMAG, ma gândeam sa pățesc la fel și cu tenesi de aia am întrebat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Tu așa-i zici lu bunică-ta? Pisi? laughing. Ai luat țeapă cu produse vândute de ei sau vândute de alte magazine?

| Andrei200202 a răspuns (pentru SilentRain):

Emag e doar o platformă unde vin diverși parteneri cu produsele acestora. Dacă sunt vanduti de eMAG eu spun că sunt legiti. Uita te de către cine sunt vanduti, cum spunea si snopdog, daca sunt seriosi și au reviewuri bune, accepta retur ar trebui să comanzi fără griji. Exista totuși dreptul consumatorului.
Dar nu stiu de ce nu comanzi de pe un site 100% safe cum ar fi Foot shop, hervis, fashion days, sportisimio (de aici cumpăr eu) etc