| Christy1235 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un alt telefon si nu sunt hotarat intre iphone 6s sau iphone 6s plus? Dau funda

Răspuns Câştigător
| BogdanBz a răspuns:

Cauta pe Youtube un clip in care exista o comparatie directa intre cele 2 telefoane si vezi ce are in plus unul fata de celalalt. Cred ca tu esti cel mai in masura sa decizi, pentru ca pana la urma sunt banii tai.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singura diferenta sesizabila de orice utilizator este marimea, in rest caracteristicile sunt aceleasi.