| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon si m-am gandit la Iphone si Sony.
Ce sa aleg? Iphone 5 sau Xperia z. De ce?

Răspuns Câştigător
| Maryan777 a răspuns:

Salut!
Pai depinde ce vrei de la telefon...un telefon cu ecran mare si care impresioneaza prin specificatii si multitudinea de aplicatii (Xperia), sau un telefon ceva mai mic cu retina display si cu un sistem de operare ceva mai bun si mai usor de umblat...Eu ti-as recomanda iphone cu mare caldura fiindca am fost posesor si nu am avut nimic de reprosat in afara faptului ca mai toate aplicatiile costa.Multa batfa, sper ca ti-am fost de ajutor!

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Sony Xperia Z, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune.

| 愛日本 a răspuns:

As merge pe Iphone. Cunosc niste persoane care nu au fost multumite de Xperia, si alte persoane care sunt multumite de Iphone.

| superuamen a răspuns:

Iphone 5, are o vecina de amea si e absolut genial, face cele mai geniale poze, memorie mare si arata si bine!

| befreeee a răspuns:

Am uitat sa specific ca caut un telefon pentru camera.

| befreeee a răspuns:

Va multumesc mult pentru ajutor!