| Florin_Alexandru_2000 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu de unde in afara de eMAG pot cumpara ulei pentru masina de tuns barba. Am un aparat de tuns barba umed si uscat si in instructiuni se mai cere folosit ocazional si ulei. Aparatul de tuns nu a venit la pachet si cu ulei, chiar daca a costat 480 lei. De mentionat faptul ca sunt din Brasov si poate aveti idee de unde pot cumpara ulei pentru masina tuns.

1 răspuns:
| RobertMoon a răspuns:

Ulei pentru masina de tuns poti cumpara de la orice salon de frizerie mai mare, eu de acolo imi cumpar chestii uneori gen ceara reuzel pe care nu o gasesc in alt loc, doar ca eu sunt din Bucuresti, probabil vei gasi, merita sa incerci.