| KiOpTK a întrebat:

Vreau sa vând 56 de jocuri de ps3 la amanet, doar nu știu dacă merita pentru ca nu știu cât pot primi, dacă mi-ar da pe bucata 20-30 de lei ar fi ok, doar nu știu dacă ar fi de acord, ar fi între 11-16.500 milioane, dar nu cred ca mi-ar da atât, si îmi trebuie buletinul, doar peste 2 săptămâni îl scot.

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Posibil sa nu-ti dea nici atat si sa nu ti le ia pe toate.

| elcosmin a răspuns:

Unei prietene de-ale mele, i-a dat 50 de lei pe 3 laptopuri. Deci poti incerca, dar sa nu te astepti la mare valoare