| alexgaga123 a întrebat:

Vreau tricou cu Lady Gaga unde gasesc?

4 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Poti sa te duci sa-ti personalizezi singur tricoul..iti alegi tu culoarea tricoului, si poza pe care vrei s-o ai..in felul asta, o sa ai tricoul cum vrei tu!

| Lαrisα a răspuns:

La magazin sau pe internet.

| theodorafemme2001 a răspuns:

Http://tricouonline.ro/graphic_design/muzica/lady-gaga

de asemenea poti sa personalizezi tu unul daca nu vreai sa dai atatia bani pe el.

| Ajutor12 a răspuns:

Sunt magazine(asa sa-i zic) unde poti sa faci la comanda de ex. dowloand-ezi poza ei, o pui pe stick si mergi acolo... si le zici sa-ti faca un maiou cu poza care o ai...detalii despre asa magazin poti gasi pe net