| Cristian_Ținc_1998 a întrebat:

A mai cumparat cineva adidasi de pe www.tenisinike.com? sunt de incredere? e buna calitatea? sunt originali adidasii?

2 răspunsuri:
| KEiGHT a răspuns:

Mergi in Carrefour si cauta, acolo gasesti originali!

| Ora de net a răspuns:

Buna Cristian,

Nu iti recomandam sa ai incredere in tot ceea ce citesti sau vezi pe internet. Avand in vedere ca acest website nu are nicio informatiie oficiala listata (adresa, numar de telefon, tara de provenienta, datele fiscale ale firmei etc.), este cel mai probabil o inselaciune - iti recomandam sa nu il folosesti.