| Cosmin_2607 a întrebat:

Adidasii originali, ii poti cumpara de la orge magazin? Am cumparat o pereche de adidasi din carrefour iar cineva mi-a spus ca trebuie sa fie neaparat de la magazinul firmei.

Răspuns Câştigător
| cristiannn_8836 a răspuns:

Nu ii poti cumpara de la orice magazin, dar cred ca de la Carrefour poti.Acum depinde si cat au costat pentru ca nu o sa gasesti "Nike" la pret de 50 lei, aia ar insemna ca is falsi. Oricum, nu stiu de ce conteaza daca is originali sau "neoriginali" deoarece pana la urma tot in picioare ii portihappy

1 răspuns:
| valdevici a răspuns:

http://www.ultimo.ro - Adidasi Originali la cele mai mici preturi din Romania. Garantat