| luga a întrebat:

Vreau sa imi cumpar niște adidasi nike air max de pe site-ul www.sportsdirect.com. Acest site este de încredere? Ati cumpărat sau ați cumpara de pe acest site? Sunt adidasii fake sau originali?
Ofer funda.

Răspuns Câştigător
| Bobby711 a răspuns:

Am cumparat adidas f50 de pe asta si nike tempo fara probleme nike-ul a fost facut in taiwan si f 50 din alta tara nu mai stiu dar nu china acum presupun ca depinde de ce au pe stok

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sfatul meu este sa cumperi din reprezentanta pentru ca doar ei au original nu hervis, intersport, asa am patit-o si eu cu imitati, iar netul nu o sursa de incredre pe bune nu e

| Ajuttot a răspuns:

Siteul asta e mai de incredere http://bit.ly/1TYMghm

| luga explică:

Si cand ti a adus livrarea? Trebuia sa mai dai bani pentru livrare? Cum se procedează cu livrarea? Scri adresa în engleza?

| GargaritzaB a răspuns:

Buna! Iti pot recomanda eu un magazin online foarte bun care dispune de multe modele de adidasi nike. Pe langa reducerile aplicate deja acesta mai ofera clientilor sai un cod reducere answear pentru a-si cumpara ceea ce isi doresc la cel mai bun pret: https://kupoane.ro/store/answear/. Profita chiar acum!